Telefon - WhatsApp:
Kaliteli Malzeme, Profesyonel Hizmet...

KURUMSAL

ORGUN

; Konya'da Elektrik tesisat taahhüt, pano montajı ve elektrik tadilat ve tamir alanında profesyonel hizmet vermektedir.


Mutlak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız; yapılacak hizmet konusunda müşterimize detaylı bilgi vererek, süpriz durumlara meydan vermemektedir.


Geçen zaman içinde pek çok sıfır elektrik tesisatı, inşaat elektrik tesisatı, tesisat tadilatı, elektrik pano montajı gibi projelere imza atmıştır. Gelecekte de kaliteli hizmetten asla taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Hizmet Alanımız İçinde;


Kompanzasyon pano montajı, sanayi elektrik pano montajı, dalgıç pompa pano montajı, sulama robotu ve pano tamiri (Center Pivot and Linear Systems), sulama elektrik pano montajı, konut elektrik pano montajı, elektrik direği kablo çekme, inşaat elektrik tesisatı, elektrik tesisat tamiri, elektrik dekorasyon, elektrik pano satışı yer almaktadır.


Elektrik tesisatı bilgi ve teknik tecrübe gerektirir. Tesisatta yapılacak hatalar büyük zararlara meydan verebilir. Bu nedenle vereceği hizmeti hakkıyla bilen profesyonel firmalarla çalışmanızı tavsiye ederiz.


Hizmet verdiğimiz sektörde müşteriyi yanıltmak veya onu yanlış bilgilendirmek, hizmet anlayışımıza asla sığmayan bir davranıştır. Tüm elektrik sistemleri taleplerinizde firmamızdan destek alabilirsiniz.


Konya kuyu elektrik panosu montajı, sanayi elektrik pano montajı, dalgıç pompa pano montajı, sulama robotu ve pano tamiri, center pivot and linear systems, sulama elektrik pano montajı, konut elektrik pano montajı, elektrik direği kablo çekme, kompanzasyon pano montajı, inşaat elektrik tesisatı, elektrik tesisat tamiri, elektrik pano tamiri, apartman elektrik pano tamiri, dalgıç pompa elektrik pano tamiri, sulama robotu elektrik pano tamiri, elektrik panosu montajı tamiri, elektrikçi ustası, elektrik panosu tamiri ve yapımı firmaları ve fiyatları, elektrik pano arıza tamir bakım, elektrik panosu arıza tamiri, elektrik panosu montaj ve tamir, yıldız üçgen pano tamiri, sulama panosu tamiri, kompanzasyon pano tamiri, sulama robotu tamiri, elektrik direği kablo çekme, elektrik direği tesisatı